Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

5G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Puodo metalas yra pakankamai storas, kad sulaikytų didžiąją dalį 5G spinduliuotės. Tačiau tuo tikslu puodą reikia nuolatos nešioti ant galvos.

5G - tai super galingas spinduliuotės tinklas, prasiskverbiantis elektromagnetinėmis bangomis netgi per metalą. Skirtingai nuo nepavojingo 3G ar 4G ryšio, 5G bangos pasižymi itin dideliu diapazonu ir pralaidumu, dėl kurio praeina kiaurai foliją ir praeina netgi kiaurai plonus plieno sluoksnius.

Kadangi 5G antenos statomos tiktai kaip psichotronai, jos kelia pavojų visiems žmonėms, nes apspinduliuoti žmonės pradeda girdėti galvose balsus ir komandas, kurias nurodo teleoperatorius. Tokiu būdu teleoperatoriai liepia savo telefonų turėtojams užsakinėti paslaugas, o esant riekalui - ir vykdyti valdžios nurodymus.

Norint apsisaugoti nuo 5G spinduliuotės, būtinas apsauginis mažiausiai 1mm storumo plieno sluoksnis, saugantis galvą. Tam tinka, pavyzdžiui, kibiras ar puodas, užmaunamas ant galvos. Niekada nenusimaukite apsaugos, nes kitaip jums gręsia pavojus.