Last modified on 27 lapkričio 2020, at 19:58

4G - tai speciali G banga, dirbanti 4 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti pasyviems kliedesiams. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

4G ryšys buvo sukurtas po to, kai 3G ryšys netiko NATO ir CŽV, nes šitos organizacijos norėjo turėti psichotroninį ginklą, kuris sukeltų neramumus. O tuo tarpu 3G ryšys nesukeldavo neramumų, o kaip tik atpalaiduodavo žmones. Todėl NATO ir CŽV sugalvojo specialią technologiją LTE, kuri leido tą patį 3G ryšį naudoti kartu su 4G ryšiu pakaičiui. Tai yra, vieniems žmonėms sukelti atpalaidavimą, o kitiems žmonėms sukelti pasyvius kliedesius.

Pasyvūs kliedesiai yra tokie kliedesiai, kuriuos žmogus ne pats sugalvoja (tuo jie skiriasi nuo aktyvių kliedesių), o jam į galvą perkelia propaganda ir tam tikros 4G bangos. Toksai žmogus tada kliedi taip, kaip nusprendė NATO ir CŽV. Kitaip tariant, jei jam perduota buvo, kad valdžia bloga ir reikia protestuoti, tai jis eis ir protestuos, netgi kai valdžia gera. Tai štai tokiomis 4G bangomis ir sukelti buvo protestai Ukrainoje, kurie nuvertė teisėtą ir demokratišką Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovyčių. Taip pat 4G bangomis NATO sukelia protestus ir Rusijoje, o Sirijoje ir Libijoje ilgainiui netgi sukėlė pilietinį karą, nes tenai žmonės lengviau pasiduoda kliedesiams.

Tačiau netgi LTE technologija ir 4G bangų naudojimas turi trūkumų, todėl ir buvo sugalvotas naujas 5G ryšys su naujo tipo bangomis. Toksai ryšys liunčia tiesiogiai komandas į smegenis ir tada žmones paverčia robotais, kurie daro tai, kas nurodyta. Tokia technologija yra daug efektyvesnė, todėl visur ir yra diegiama. Ji pakeis visas ankstesnes technologijas.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 4G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!