Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

11G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

11G - tai speciali G banga, dirbanti 11 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama BG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl B reiškia skaičių 11, o raidė G reiškia G bangą.

11G ryšys buvo sukurtas, kai paaiškėjo, kad kai kuriais atvejais 10G ryšys gali sukelti ne tik kliedesius ir lėtinę šizofreniją, bet netgi ir haliucinacijas. Tiriant šį fenomeną, paaiškėjo, kad 11G ryšys gali sukelti žmonių smegenyse tokias bangas ir sužadinimą, kad žmonės matytų ir girdėtų neegzistuojančius dalykus, kitaip tariant - haliucinacijas. Šios haliucinacijos gali būti perduotos žmogui, taip jį apgaunant, kad jis yra kitoje vietoje, kad susiduria su kokiais nors žmonėmis ar įvykiais, kad girdi tam tikrus pranešimus iš TV ar radijos ir panašiai.

Šitaip apgautas žmogus gali pasimesti, prarasti orientaciją erdvėje ir laike, jį galima smarkiai paveikti.

Toliau tiriant 11G poveikį bei kitas smegenų programavimo galimybes, buvo sukurtas kitas, susijęs ir dažnai kartu naudojamas smegenų bangų variantas - tai 12G, kuris sukuria aktyvius kliedesius. Tokie kliedesiai pradeda patys generuotis žmogaus galvoje, kaip jo fantazijos ir taip labai smarkiai pakeičia jo elgesį. Abu šie bangų variantai neretai derinami, naudojant LTE technologiją.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 11G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!