Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žydrūnas Ilgauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:56, 24 gruodžio 2009 versija naudotojo Kiedis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žydrūnas Ilgauskas, JAV geriau žinomas kaip Big Ž, yra kašioras ir Lietuvos valstybės išdavikas, žaidžiantis NBA.

Krepšininko karjerą pradėjo 1994 m. Kauno "Atleto" komandoje, kurią treniravo garsus ir ūmus Lietuvos krepšinio treneris, į ežį panašus Vladas Garastas. Dėl dygliuoto trenerio charakterio prasidėjo nesutarimai tarp Garasto ir Ilgausko, kurių apogėjus pasiekė 1996 m. kai eilinį kartą ant Žydrūno įsiutęs Garastas privertė krepšininką žaisti su sulaužyta koja ir dar išvadino jį tinginiu. Neapsikentęs Big Ž slapta pabėgo į štatus. Tai sukrėtė visą Lietuvos visuomenę ir Ilgauskas netrukus buvo paskelbtas Tėvynės Išdaviku.

Amerikoje jį pastebėjo vienas NBA (angl. Negro Basketball Association) lygos trenerių ir pakvietė į komandą. Amerikos klinikoje Ilgauskui su metaliniais medvaržčiais ir viniais buvo suremontuoti nulūžę kojos kaulai ir Žydrūnas vėl galėjo savo unikalia slunkiaus poza lakstyti po aikštelę ir uostyti nigerių pažastis (dėl šio polinkio Ilgauskui ne vieną sykį buvo gerai užvožta iš alkūnės). Labiausiai Ilgauskas vertinamas už atkakotus kamuolius ir blokuotus varžovų metimus (tačiau pats gauna blokų dar daugiau). Taip pat Žydrūnas puikiai moka žingsniuoti baudos aikštelėje ir dėl šių savybių yra sulaukęs pagyrų iš paties Jurijaus Smorigino, didžiojo Lietuvos chujeografo.

Per visą krepšininko karjerą Ilgauskas juto spaudimą iš įtakingų Lietuvos malalietkų krepšinio ekspertų, kurie ragino jį nors kartą sužaisti už Lietuvos rinktinę idant jam būtų panaikintas Tėvynės Išdaviko statusas. Ilgauskas visada žadėjo, bet niekad taip ir neištesėjo sužaisti už Lietuvos rinktinę.