Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žiurkėnų kovos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:09, 22 gegužės 2009 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Koviniai žiurkėnai''' - tai žiurkėnų kovoms paruošti žiurkėnai. Išties puikus, malonus, pigus ir emocingas užsiėmimas. Vienas žiurkėnas tekainuoja keletą litų, bet...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Koviniai žiurkėnai - tai žiurkėnų kovoms paruošti žiurkėnai. Išties puikus, malonus, pigus ir emocingas užsiėmimas. Vienas žiurkėnas tekainuoja keletą litų, bet malonumo jums gali suteikti ištisas valandas, o dar ir atnešti nemažą pelną, jei yra gerai treniruotas, vikrus.


Žiurkėnų paruošimas

Kovoms tinka jau pilnai suaugę, bet vis dar neseni žiurkėnai, geriausias amžius - apie 6-9 mėn.. Pirkdami žiurkėną kovoms, atrinkite patį stambiausią, vikriausią, drąsiausią. Specialistai ginčijasi, ar geriau žiurkėno vikrumas, ar dydis - vikresni būna judrūs, sugeba priešininką pulti iš šono, tuo tarpu didesni - paneša stambesnę geležtę, smarkiau sužeidžia.

Ginklo geležtę reikia paruošti kuo geriau. Idealu - išgalasti, kaip skustuvą. Geležtės gali būti įvairių formų, įskaitant ir ašmenis, smailiais šakutes ar savadarbius ginklus iš adatų bei skutimosi peiliukų. Tinkamo ginklo paruošimas - vienas iš svarbiausių dalykų. Pernelyg sunkus ginklas trukdys žiurkėnui judėti, tuo tarpu pernelyg lengvą priešininkas gali lengvai nustumti.

Šarvuoti specialiai žiurkėnus draudžiama, tačiau šarvu nelaikoma lipni juosta, su kuria tvirtinama geležtė. Todėl daugelis žaidėjų apvynioja žiurkėnus gan storai, kad kuo labiau apsaugotų nuo sužeidimų. Neužmirškite, kad tai turi ir trūkumų - per storai apvyniotas žiurkėnas negalės vikriai judėti.


Kovos

Kaunamasi 5 minutes ant specialaus stalo, turinčio kraštus, dėl kurių žiurkėnas negali pabėgti. Į kovą kištis draudžiama, išskyrus atvejus, kai kovą sustabdo teisėjas (pvz., kai žiurkėnų ginklai susikabina vienas su kitu). Po kovos priešininkai išskiriami. Kovų skaičius per dieną neribojamas, tačiau dauguma kovotojų dalyvauja ne daugiau, kaip 1-2 kovose per savaitę, kad galėtų užgydyti žaizdas.

Už dalyvavimą profesionaliose kovose visada imamas mokestis. Žiurkėno savininkas bet kada gali jį išgelbėti iš kovos, tačiau tokiu atveju privalo sumokėti laimėjusiai pusei 4-gubo dydžio baudą ir yra diskvalifikuojamas dviem savaitėm.