Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Žalieji

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:37, 22 rugsėjo 2011 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Ekologiskas.jpg  Šis straipsnis yra ekologiškas
Straipsnis nėra genetiškai modifikuotas, nėra pridėta chemijos, Rašant straipsnį naudoti atsinaujinantys energijos šaltiniai.

Žalieji už teisybę kovoja, už ekologiją, už gamtą, už žmogaus teisę gyventi švariame pasaulyje ir harmonijoje, be ligų, užterštumo ir visokio smogo, be kenksmingos spinduliuotės ir taip toliau, taip kad už gėrį visa tai, taip kad nuo to čia ir visa ta žalia spalva.

Bet kaip tais gaunasi, kad kur tik žalieji, tai taip ir pasimaišo aplinkui kokie nors juodieji ir raudonieji, o kai pasiaiškini, tai ir paaiškėja, kad arba ten komunistai, arba kokie nors anarchistai, taip kad ir klausimas čia iškyla: KPŠ?

Dar pastebėtina, kad keistais būdais tikri žalieji tėra veganai, o visi kiti - tai kažkokie ten apsimetėliai. Ir dar įdomu, kad nieko bendra žalieji neturi su visokiomis E raidėmis, o ir supermamos šmaikštašiknės tų žaliųjų gal tiktai klausosi, tačiau prisideda prie judėjimo keistais būdais pirkdamos ekologiškas prekes, kurios kainuoja 5 kartus brangiau, o išties turi tiktai visokį žalingą poveikį gamtai, nes jų gamybai susieikvoja 10 kartų daugiau naftos.