Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šustauskas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Gandai gandeliai)
S (Atmestas 193.48.0.3 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Lomas versija)
Eilutė 6: Eilutė 6:
  
  
Thanks for wriitng such an easy-to-understand article on this topic.
+
== Gandai gandeliai ==
 +
* Kažkada pasklido [[gandas]], kaip girtas Šustauskas, dar būdamas deputatu, rėkė [[Seimas|Seimo]] hole apie tai, kad jis uždarys [[Delfis|Delfį]] už tai, kad ten visi [[šikti į komentarus|šika į komentarus]] apie jį. Ir grąsinosi pajungti šiam reikalui [[saugumas|saugumą]]. Bet panašu, kad [[saugumas]] jį pasiuntė [[naxuj]]. Dar [[gandas]] sako Kalašnikovus kalensiant Seime. Nors šiaip tai mes nežinome, mes tik girdėtus gandus perpasakojam.
 +
 
 +
 
 +
[[Category:Politikai]]

22:03, 19 rugpjūčio 2011 versija

Vytautas Šustauskas čiulpia Seime
Vytautas Šustauskas
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vytautas Šustauskas, o paprastai - tiesiog Šustauskas yra toks šustauskas, kaip joks kitas šustauskas. Visai jis ne taksistas ir ne ubagų karalius, bet šimtaprocentinis kaunietis ir nešioja auksinę cepūrą. Garsus Vytautas Šustauskas meile džipams irgi motociklininkams, taip pat vairuoja gatovas ir čiulpia... mikrofoną... Seime. Be to V. Šustauskas neatsiejamas nuo Daktaro ir jo sūnaus.


Gandai gandeliai

  • Kažkada pasklido gandas, kaip girtas Šustauskas, dar būdamas deputatu, rėkė Seimo hole apie tai, kad jis uždarys Delfį už tai, kad ten visi šika į komentarus apie jį. Ir grąsinosi pajungti šiam reikalui saugumą. Bet panašu, kad saugumas jį pasiuntė naxuj. Dar gandas sako Kalašnikovus kalensiant Seime. Nors šiaip tai mes nežinome, mes tik girdėtus gandus perpasakojam.