Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Spalio 10 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Šiandien yra Pasaulinė psichikos sveikatos diena - taigi visi žino, kad visi yra psichikos ligoniai, tik ne visi prisipažįsta. Akivaizdžiai labiausiai visaliaudinė šventė turėtų būti, o ypačiai Pipedijai, nes čia tai jau visai vien tik įvairios psichikos ligos gal. Ta proga mes prisipažįstame, kad sergame šizofrenija, depresija, bipoliniu sutrikimu, Kapgraso sindromu, oneiroidu, neuroze, sociopatija, psichopatija, degeneracija, kliedesiais ir haliucinacijomis.

  • 680 metais šią dieną įvyko Kerbalos mūšis kažkur ten, kur dabar Irakas. Mūšis būtų niekuo neįdomus, bet dėl jo visas Islamas ėmė skilti ir atsirado dvi kryptys - šiitai ir sunitai, kurie iki šiol tebesipeša. Per tą mūšį labiau islamiškais save laikantys kažkokio kalifato veikėjai nužudė nemažai pranašo Mahometo šeimos narių, kurie save irgi laikė labiau islamiškais. Tai taip ir prasidėjo tos pjautynės.
  • 1789 metais toksai daktaras Giljotenas sugalvojo ir pasiūlė Prancūzijos valdžiai humanišką mirties bausmės, o gal tiksliau būtų sakyti, gydomosios eutanazijos įrenginį, kuris vėliau ėmė vadintis giljotina.
  • 1868 metais Kuba paskelbė nepriklausomybę nuo Ispanijos, bet vietoje to gavo 10 metų trukusį karą ir galų gale - jokios nepriklausomybės.
  • 1922 metais šią dieną išrinktas pirmas Lietuvos Seimas
  • 1933 metais JAV buvo imti pardavinėti pirmi pasaulyje skalbimo milteliai. Kadangi kalbainiai matyt vartoja kitus miltelius, tai jie sako, kad ne skalbimui tie milteliai, o kad juos skalbti reikia. Su šituo kalbiniu marazmu mes neturime nieko bendro ir atsiribojame.
  • 1938 metais Čekoslovakija baigė išvesti savo dalinius iš Sudetų, kuriuos III Reichas išsiplėšė per suokalbį su kitomis šalimis. Taip išties dar tyliai prasidėjo pirmi II Pasaulinio karo išvakarių agresyvūs veiksmai, nors oficialiai joksai karas dar nevyko.
  • 1939 metais pasirašyta SSRS ir Lietuvos sutartis, pagal kurią Lietuva atgavo Vilniaus kraštą, tiesa, nepilną, maždaug pus, bet visgi su Vilniumi. Pagal tą susitarimą Lietuva buvo priversta įsileisti sovietinės kariuomenės bazes, nes kitaip Vilniaus būtų neatgavusi. O kai Lietuva įsileido bazes, jau buvo nepajėgi pasipriešinti staiga siautėti ėmusiems NKVD veikėjams ir komunistams. Viskas baigėsi Lietuvos aneksija.
  • 1957 metais šią dieną įvyko atsiprašymas dėl didžiausio rasistinio konfūzo JAV istorijoje - prezidentas Dwight Eisenhower atsiprašė Ganos finansų ministro (koksai tai Komla Agbeli Gbedemah) už tai, kad šį Delavere kažkokie avigalviai išvarė iš restorano.
  • 1970 metais nepriklausomybę gavo Fidžis - kažkokios Ramiojo vandenyno salos, kuriose buvo didžiausi kiekiai žmogėdrų, kokie tik kada nors kur nors buvo.
  • 2016 metais Darbo Partija tapo tokia beviltiška, kad iš jos išėjo netgi Loreta Graužinienė