Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Rugsėjo 10 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • 1897 metais per Latimerio skerdynes nusikalstamas amerikonų šerifas nužudė 19 beginklių žmonių, įtrauktų į prievartinę vergovę - tai buvo lietuviai, lenkai, slovakai ir vokiečiai, bandę protestuoti prieš išnaudojimą nežmoniškomis sąlygomis. Būtent po šių žudynių prasidėję visuotiniai protestai ilgainiui privertė liberalizuoti JAV anglies kasyklas, išnaikinant ten siautėjusį laukinį kapitalizmą, kur kasyklų savininkai žmones galėdavo paversti vergais. Nepaisant to, 19 žmonių nužudęs ir 49 sunkiai sužeidęs šerifas su visa savo gauja buvo išteisintas.
  • O 1939 metais šią dieną krito garsiausias Lenkijos didvyris, kuris buvo ne kas kitas, o lietuvis Vladislovas Raginis.
  • 1946 metais kažkokia Teresa Bojaxhiu, bevažiuodama traukiniu ėmė girdėti keistus balsus galvoje. Tai vietoje to, kad gydytųsi nuo haliucinacijų, ėmė skelbtis, kad čia jai galvoje kažką pasakoja kažkokia Šventoji Dvasia, o baigėsi viskas tuo, kad netgi Bažnyčia ją paskelbė šventąja.
  • 1977 metais paskutinį kartą pasaulyje sėkmingai panaudota gilijotina, nes Prancūzija taip nukirto galvą kažkokiam Tuniso arabų imigrantui Hamida Djandoubi, kuris nužudė kažkokią moterį, kurią bandė įbauginimo, o paskui ir kankinimo būdu paversti prostitute, nes tai buvo jam įprasta veikla. Tai po to labai rėkė visokie tolerantai, kad labai nehumaniška bausmė ir mažumų diskriminacija visa tai.