Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Pradžia-Rinktinis2

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Lituanicon - tai kokie tai riteriai kosmose, su raketomis. Gal visai jau fantastai kažkokie, rašytojai ir filmų mėgėjai?

Lituanicon - tai garsiausias Lietuvoje, o ir aplinkui festivalis-kongresas, kur daugybė susirenka neformalų. Keista, bet netgi kažkokie metalistai ir satanistai tenai apsilanko - nes matyt užsimaskuoja bendrame visokios fantastikos sraute. Ten pat ir kokie tai larpai bei kiti RPG mėgėjai, ir dar furiai, bei visada - dar belenkiek visko iš Japonijos! Ir dar iš Pietų Korėjos!

Aišku, viskas tik dėl to, kad visi dalyviai skaito fantastiką, įvairiais žanrais. Ir todėl gyvena savo fantazijų pasaulyje. Mes neabejojame, kad juos būtų galima nuo tų fantazijų pagydyti, bet gal gydyti visgi nereikia, nes fantazijos būna geros ir virstančios įdomiais renginiais.

Paprastai renginiai būna visokie, pradedant tyčia organizuotomis kažkokiomis ginkluotų larpininkų muštynėmis mediniais kardais ir baigiant StarWars fanų muštynėmis šviesiniais kardais. Pliuys keisti skanumynai, stalo žaidimai, parodos, paskaitos, susitikimai su ryškiausiomis figūromis ir panašiai.

Keista, bet tas pamišimas kažkodėl laikomas kraštutinai aukštu lygiu, kur netgi Andrius Tapinas ateina dalyvauti kaip dalyvis. Nes pasirodo, kad ateiti į Lituanicon - tai panašiai toks pat būtinas lygis, kaip Apple telefonas ar Instagram akauntas.

Ir dar, aišku, Ktulhu. Vienais metais šitie netgi pastatė Vilniuje Ktulhu paminklą. Paskui visokios davatkos rėkė, kad satanistai šitaip miestą išniekino.


Daugiau apie Lituanicon