Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Balandžio 30 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
07:48, 18 gruodžio 2013 versija naudotojo Makštutis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Audrius Butkevičius
  • Daugelis prisimena, kad šiandien prieš daug metų, 1945 metais atseit numirė Adolfas Hitleris, nors kiti sako, kad visai jis nenumirė, o išplaukė į Antarktidą, o gal ir dar kažkur toliau, tuo tarpu kiti pasakoja, kad ano lavonas buvo atrastas kažkokiame šiukšlyne Gegužės 2, o paskui paskubomis sudegintas, kad niekas neatpažintų. O išties tai gi visai kitaip - dokumentai rodo, kad greičiausiai pabėgo Hitleris kažkur į Argentiną, kur ir numirė po daugelio metų.
  • 2009 metais įvyko „Fronto“ partijos prezidiumo posėdis, kuriame buvo priimtas sprendimas pašalinti Audrių Butkevičių iš partijos.
  • 2009 metais pilietinės visuomenės instituto programų direktorė dr. Rūta Žiliukaitė pristatė 2008 metais atliktą tyrimą apie Lietuvos pilietinės visuomenės galią. Tyrimo rezultatų duomenimis, dauguma Lietuvos piliečių jautėsi neturį jokios įtakos visuomenei svarbiems sprendimams. Dauguma šalies gyventojų buvo įsitikinę, kad užsiimti pilietine veikla yra rizikinga. Žmonės manė, kad labai tikėtina pilietiškai aktyviam žmogui prarasti darbą (taip buvo įsitikinę 66 proc. apklaustųjų), būti laikomam keistuoliu (59 proc.), sulaukti viešo užsipuolimo ar šmeižto (67 proc.), sulaukti grasinimų susidoroti (64 proc.).