Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Apie

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
"Aiškiai nupirkti straipsniai Jūsų ir čia akivaizdžiai yra juodasis piaras ta visa Pipedija. Kodėl nepasipasakojate kad už mokesčių mokėtojų pinigus yra įsteigta "Pipedija" ir kad atplaunate Evrosąjungos lėšas per tą nešvarų projektą? Reklamuojate žmonių mulkinimą, gerbiamieji" - Andrius Užkalnis apie Pipediją.

Pipedija yra Internetų enciklopedijapseudopodija, kurią nemokamai ir be jokių apribojimų gali skaityti, tobulinti ir pildyti visi žmonės. Pipedija yra tik lietuviška, turi daugiau nei 1 tūkstantį straipsnių ir jų skaičius kartais auga.

 Crystal Clear action button cancel.png  Pipedija tave išnaudos visaip ir dar išsityčios!
Šlykščiausias melagingas purvinų pamazgų puslapis Lietuvoj!
 Anonymous button.png  Bijai dėl Saugumo? Kurk Pipediją ANONIMIŠKAI!
Instrukcijos ir pagalba, aiški net čebato aului: paspaudei - ir tu jau NEMATOMAS!

Pipedija yra apie alternatyvią realybę, nesivadovauja kriterijais irgi moksliškumais, o tik kaupia tautosaką, gandus ir folklorą iš internetų ir visokių nuogirdų. Deja, tai ne mažvaikių puslapis, tadgi ir liguistus žodžių kratinius ar mažvaikiams juokingas blevyzgas čionai galite užmiršti.

Pipedija yra tendencinga, netiksli, klaidinga, iškreipta, nepilna ir taip toliau. Bet užtat turi humoro jausmą. Jei neturite humoro jausmo, eikite į Vikipediją.


prenumerata Rimčiausias Lietuvos žurnalas Verslo Klasė dūsta nuo krizės - paremk jį, užsiprenumeruok ir skaityk. Ten patys geriausi ir solidžiausi straipsniai, visiškai priešingai, nei pas mus. Tai tavo sprendimas: skaityti pigius laikraščius ar vertingus žurnalus. Paspausk mygtuką kairėje ir gauk savęs vertą leidinį!