Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Apie: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
(78 intermediate revisions by 20 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
:''"Aiškiai nupirkti straipsniai Jūsų ir čia akivaizdžiai yra juodasis piaras ta visa Pipedija. Kodėl nepasipasakojate kad už mokesčių mokėtojų pinigus yra įsteigta "Pipedija" ir kad atplaunate Evrosąjungos lėšas per tą nešvarų projektą? Reklamuojate žmonių mulkinimą, gerbiamieji"'' - [[Andrius Užkalnis]] apie [[Pipedija|Pipediją]].
+
<center><div style="font-size:120%;">Pipedija - visada šviežia, kaip [[daržovė]]!</div></center>
-------------------------
+
<center><div style="font-size: 85%;">[[Pipedija]] - tai įvairi [[simptomatika]], [[kliedesiai]], [[šizofrenija]], [[humoras]], [[anekdotai]], [[tautosaka]] ir šiaip [[nesąmonės]] iš [[internetai|internetų]] bei nerišlių [[gandai|gandų]]. Įspėjame, kad visi čia esantys [[nusišnekėjimai]] yra aprašyti nesant [[sveikas protas|sveiko proto]], taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti [[cenzūra|cenzūrą]] savo [[kompiuteris|kompiuteryje]]. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.
'''[[Pipedija]]''' yra [[Internetai|Internetų]] <strike>enciklopedija</strike>pseudopodija, kurią nemokamai ir be jokių apribojimų gali skaityti, tobulinti ir pildyti visi žmonės. Pipedija yra tik lietuviška, turi daugiau nei '''1 tūkstantį''' straipsnių ir jų skaičius kartais auga.
+
<strong>[[Pipedia]] has a fast growing [[English]] content you may use! [[Пипедия]] есть даже на русском!</strong>
{{PipedijaBlet}}
+
<span style="font-size:75%;"><font color="red">DĖMESIO</font>, [[Pipedija]] neskirta [[mažvaikiai|mažvaikiams]] ir [[dibilai|dibilams]], o ir bendrai [[žmonės|žmonėms]]. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios [[teisės]]. Jums tai draudžia [[nepilnamečių apsauga nuo informacijos]] beigi [[N-18]].</span></div>
{{PipedijaAnonymous}}
+
Mes nesivadovaujame kažkokiais reikšmingumo kriterijais ar moksliškumu. Mes rašome apie tai, ką žinome ar tiesiog galvojame. Mūsų tikslas - mažai žinomų dalykų aprašymas, satyra, parodija ir daug [[lol|lolų]]. Visgi, liguistų kliedesių, žodžių kratinių ar nesąmonių, kurios juokingos tik jas rašantiems mažvaikiams, mes nepalaikome ir triname.
+
  
[[Pipedija]] yra tendencinga, netiksli, klaidinga, iškreipta, nepilna ir taip toliau. Bet užtat turi humoro jausmą. Jei neturite humoro jausmo, eikite į [[Vikipedija|Vikipediją]].
+
{{Svarbiausios_temos}}<noinclude>[[category:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]]</noinclude>
--------------------------------
+
[http://parduotuve.vz.lt/prenumerata/kategorija/verslo_klase <html><img src="http://vz.lt/gfx/vk/subs.gif" width=190 height=117 title=""  alt="prenumerata" align="left" style="margin-right: 4px;"></html>] Rimčiausias Lietuvos žurnalas [[Verslo Klasė]] dūsta nuo krizės - paremk jį, užsiprenumeruok ir skaityk. Ten patys geriausi ir solidžiausi straipsniai, visiškai priešingai, nei pas mus. Tai tavo sprendimas: skaityti pigius laikraščius ar vertingus žurnalus. Paspausk mygtuką kairėje ir gauk savęs vertą leidinį!
+
 
+
<noinclude>[[Kategorija:Skaidymo šablonai]]</noinclude>
+

Dabartinė 01:33, 21 liepos 2019 versija

Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Temos: PsichiatrijaBlogeriaiKliedesiaiCheminis ginklasNarkotikaiProgramavimo kalbosSimptomatikaSeimūnaiPrie ruso buvo geriauLTSR vadovybėNusikalstamos gaujosMėmės