Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

"Apache": Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Puslapis keičiamas su „PRAGERIAU ZIRGELI IR NAHUY JO REIK PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT OI LYLYLYIA OI LYLIA PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT“)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Tiksliau šitas sraigtas vadinasi '''AH-64 APACHE'''.  Gamina jį amerikonų [[BOEING]] kontorėlė, kuri ir keleivinius lėktuvėlius daro. Kiek patyrę kareiviai tą mašineriją tiesiog vadina skraidančiu tanku. Yra dėl ko, nes jis ginkluotas:
+
PRAGERIAU ZIRGELI IR NAHUY JO REIK
* berdanke priekyje, kuri sukinėjasi su pirmojo piloto žvilgsnio krytimi. Bais geras 30 mm šautuvėlis, kuris šnioja babajų galvas kaip dera.
+
PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT
* po sparnų kabo [[hellfire]] valdomos raketikės, kurios skrenda ten, kur tik pamano taikytojas. Jų būna visokių rūšių, tad detaliai nepasakosime, ba tai paslaptis baisinė yr.
+
OI LYLYLYIA OI LYLIA
* dar po sparnais sukabinta devynios galybės nevaldomų raketų, kurios tad irgi duoda į kailį visiems demokratijos priešams.
+
PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT
 
+
Amerikonai nėra durni - jie šituos sraigtus prakala tik saviškiams. Lopams dėl brangumo ir dėl slaptumo visokio jie neparduodami. Jų esama pas britus, danus beigi žydus. Pastarieji juos prisabačino dar vienos rūšies valdomoms raketikėms ir susieję su palydovais puikiai išskerdė krūvą Hezbollah viršininkų idant tie nelaidytų savo iš vamzdžių pagamintų raketų žydams ant galvų.
+
 
+
Tas sraigtas yra didelis baisumas visokiems [[Juodašiknis|juodašikniams]], babajams, talibams ir kitiems nedorėliams. Jie apačį vadina [[šaitanas|šaitanu]].
+
 
+
[[Category:Aviacija]]
+

07:28, 1 birželio 2018 versija

PRAGERIAU ZIRGELI IR NAHUY JO REIK PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT OI LYLYLYIA OI LYLIA PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT