Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Air Vilnius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Zuoko avialinijos)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Aviakompanija Air Vilnius - iš tiesų puikus ir teisingas pasirinkimas!

Air Vilnius, vėliau gi pavadinta į Air Lituanica - puiki aviakompanija, nesenai susikūrusi ir jaus spėjusi užsitarnauti gerą vardą dėl savo skrydžių įvairovės, aptarnavimo kokybės bei paslaugų patrauklumo. Šis neabejotinas žingsnis buvo žengtas vėlgi Artūrui Zuokui tapus Vilniaus meru, tai yra tęstinis Vilniaus patrauklumo didinimo ir puošimo proceso rezultatas, ir antras puikus laimėjimas po granito trinkelių sudėjimo Gedimino prospekte. Neabejotina, kad tai daugiau nei reali konkurencija visokioms marginalioms avialinijoms kaip antai Pipedija Airlines, Pipedija-1-Airlains, Ryanair ir kitoms, kurios, matyt, anksčiau ar vėliau privalės pasitraukti iš rinkos.

Upd. Aviakompanija Air Vilnius vėliau marketingo sumetimais buvo pervadinta į AirLituanica, atsižvelgiant į šlovingą Lituanikos žygio šlovę ir garbingą baigtį, ir, pasiėmus greitąjį kreditą, buvo išsinuomotas vienas estų lėktuvas, nudažytas gražiai ir 2013 metų liepos 3 dieną pakeltas į orą kartu su Andriumi Užkalniu. Pipedija Airlines ir Pipedija-1-Airlains kompanijose sušauktas skubus valdybos pasitarimas ką čia toliau daryti, kaip dempinguotis kažkaip, kad konkuruoti ir nukonkuruoti argi laukti kol tas reikalas visas subankrutuos kčiortavymmateriam.

Upd. Taigi tepraėjo pora metelių ir kompanija Air Lituanica sėkmingai pagerino savo rezultatus - kasmet augę skolos bei nuostoliai dar labiau išaugo, pasiekė 100 eurų nuostolį kiekvienam pervežtam klientui ir galų gale 2015 metais atsitiko bankrotas. Dar paskui jau nebe meras Artūras Zuokas piktinosi, kad kaip čia galima, nes rezultatai buvo trim procentais viršijantys planą, tai reiškia kad 10 milijonų eurų metiniia nuostoliai tur būt buvo geresni negu numatyta...

"-Labas, dėdė Algirdai.... Kaip gyvenate?... Žinote čia pas mus toks reikalas yra... Vat išskridom ir šiek tiek ant degalų pritrūkom. Na suprantate... Visai nedaug... Vat niekaip negaliu savo finansininkei prisiskambinti į mobilų - turbūt bus kreivai padėjusi ragelį... o kreditinė kaip tais kitame švarke liko, o vat grynus nepastebėjau kaip Agnutė pasiėmė smulkioms išlaidoms.... Ačiū Jums, dėde Algirdai! Su jumis visada susitarsi.... Vat, Užkalnio paprašysiu, kad aprašydamas šią puikią kelionę ir Jus geru žodžiu paminėtų!..."

Internetai apie AirLituanica

Jei Zuokas būtų įkūręs jūrų transporto kompaniją, neabejotinai ją būtų pavadinęs "Titaniku"