Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zuikių partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Zuikių partija nelyg kokie internetų piratai siūlo kažką ten daryt ir tuo didžiuotis

Zuikių partija - kokia tai nauja politinė jėga matomai, atsirado, kai anarchistai užsišiko ant Artūro Zuoko su visais tais dvasingais elektrinių bilietų ir vilniečių kortelių įvedimais ir ėmė šūkalot, kad visi turi teisę važiuoti zuikiais, nes tokia esą tikroji viešojo miesto transporto paskirtis.

Tai prasidėjo viskas nuo to, kad miesto valdžia atpigino talonėlius nuo 2 litų iki ištisų 2,5 litų, o dar pigiau norintiems - tai iki 3,5 lito, o dar jau visai pigiai - tai ištisus du kartus mokėti po 2,5 lito, o gal net ir dar daugiau kartų, nes paaiškėjo, kad dabar jau bilietas negalioja kokiam autobusui, kuriuo važiuoji, o reikia jį kas pusvalandį vis kažkaip mokėt.

Tai vilniečiai pasiuto ir ėmė burtis į visokias grupeles, eiti pas Vilniaus merą į feisbuką ir tenai visaip keiktis. Nes niekas negali suprasti, kaip čia vyksta toksai pigimas, kad brangiau mokėti tenka. Taip kad antivisuomeniški ir nusikalstamai nusiteikę anarchistai dabar rėkia, kad visi važinėti turi zuikiais ir rinktis į kažkokias demonstracijas, kad protestuot.

Gi Zuikių partiją įkūrė feisbuke anokia zuika Roberta Raudonė katroji gi tenais kokia tai baisi feministė ir viena iš daugelio Feministinio fronto aktyvisčių, taigi net neaišku prie ko čia ta Zuikių partija ir feminizmas, gal tai tik koks nukreipiantis dėmesį manevras prieš kokį didelį protestą kad ir dėl Pizdučių maišto suėmimui paminėti.