Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zhegonskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!

Zhegonskas - atseit nepriklausomas konfų stebėtojas, trinasi kažkur o.auto ar tai panašiai, konfose rašinėja kartais, bet užtat nuostabiai įspūdingai, kuo ir atskleidžia savo pilnai trolišką prigimtį. Sklando gandas, esą anasai savo klausimu apie parduodamą motorolerį yra sugadinęs FX’o bandymą surasti bamperį jo vogtaidaužtai Audi bulkai, taip pat Zhegonskas yra pagarsėjęs tuo, kad turėjo kilnių tikslų prišerti Chypa Chili koldūnais su mėsa taip kad jis užsikimštų visiems laikams. Bet įtariam, kad kažkas ne taip gavosi su tuo prišėrimu, nes gal jį patį gal prišėrė, nors negalim garantuot.

Po atseit draugiško Chypos ir kelių kitų konfų veikėjų susitikimo kuriame dalyvavo ir Zhegonskas, planas su Chili koldūnais trumpam buvo pamirštas, bet tik trumpam, tiesa, kažkodėl daugiau Zhegonskas jau to nebando realizuoti praktikoje.


Dar žr.

Dar čia kažkas pridėjo, kad informacija čia iš pacanopolis.lt (jaučiam, kad čia koks dellnas linką į savo puslapį pridėjo gal, bet mes dar to puslapio neaprašėm, bet dar aprašysim).

  • Dellnas mums rašo: Duosiu ash jums dellnas blt! Priesh kopijuojant tekstukus gal reiktu parashyti autoriu: "eeee mes chia tipo kopy paste darysim nemushk smarkiai..."
  • Pipedija jam atsako: Taigi blet, nieko mes čia nekopijavom, atėjo blet anonimas ir įdėjo tavo tekstą, tu dabar garsus, tavo kūrybą cituoja netgi Pipedija! (nors jau neliko to seno teksto, išmetėm viską, kas tik buvo objektyviai parašyta)