Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zenonas Mačernius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zenonas Mačernius

Zenonas Mačernius - socdemas, o dar ir ne bet koks, o įspūdingas tikrai.

Tai kai kiti vietiniai sovietmečiu baigdavo Vilniaus aukštąją partinę mokyklą, tai šitas Leningrade partinę baigė. Tai išsyk aišku ir tapo Mažeikių vaduku - ispalkomą valdyt ėmė tenykštį, o paskui absoliučiu vadu Kelmėje patapo, nesgi tapo tenai pirmasis sekretorius!

O tai iki tų partinių peripetijų buvo tapęs kažkokio kolchozo pirmininku, o kai nepriklausomybė atėjo, tai vis kokias firmas vadovavo, pusę metų prabuvo Kelmės meru, o dar ir seimūnas buvo kažkuriais ten metais, o dabar vėlei Kelmės savavaldybė juo džiaugiasi...