Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zbignevas Mackevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zbignevas Mackevičius

Zbignevas Mackevičius, dar žinomas, kaip Kotas - vienas iš garsiausių Vilniaus Brigados narių, pagarsėjęs pavojingas psichas, narkomanas, plėšikas, mašinų vagis.

Senais laikais vis garsėjo visokiais sėkmingais išsigelbėjimais - į jį ir šaudyta, ir sprogdintas buvo visaip, kartą - netgi su savo meiluže, kai mašina važiavo, tai meilužė per sprogimą kojų neteko, o jis pats - ir vėl liko gyvas. Tai netgi nerišlūs gandai parėję buvo, esą šisai, kaip kokis baikeris su piktąja dvasia susidėjęs galimai...

1996 nubaustas 8 metais kalėjimo už įvairius nusikaltimus, įskaitant ir žiaurų savo mažamečio sūnaus sumušimą, išėjo į laisvę 2002, pilnai neatsėdėjęs, o paskui kažkaip ėmė vėlei turtingai gyventi, įsigijo butą, Jaguar mašiną, ėmė terorizuoti kaimynus, apsinarkašinęs atvažiuodavo į kiemą, spardydavo svetimas mašinas, kartais į šias įsirėždavo su savo trantu, paskui lakstydavo po kiemą ir visą rajonėlį su peiliu, grąsindamas žmonėms kad papjausiąs. Tarpuose tarp siautėjimų vis pasigydydavo Naujoje Vilnioje. Ir kažkokiu paradoksaliu būdu policija į visas jo baikes nekreipė dėmesio tol, kol 2009 rudenį šisai pro savo buto langą ėmė mėtyti baldus, televizorius ir šiukšles tiesiai ant savo paties mašinos. Kai jau kaimynai neapsikentė, iškvietė policiją, atvažiavo Aras, o ne vietiniai, tai išlaužę duris, šieji iškvietė psichiatrus, katrie eilinį kartą jį išsigabeno... Tai dabar kaimynai laukia, kada vėl iš durnyno šitas Zbignevas Mackevičius sugrįš...

Kad Zbignevas Mackevičius dabar besantis eilinis narkomanas - tramadolą ėda saujomis, o ir ant adatos sėdi: ir tablečių, ir tuščių jų pakuočių, ir panaudotų švirkštų suėmimo metu buvo atrastos ištisos krūvos.

Gi verta pastebėti, kad paskutinį kart suimamas Zbignevas Mackevičius policininkams rėkė, kad šieji jį išdavė ir apgavo, tai daug kas iš to pasidarė įdomias išvadas, nesgi anksčiau kai tik kaimynai policiją kviesdavo, tai šioji arba išvis neatvažiuodavo, arba dar ir pareikšdavo, kad tipo nukentėjusieji patys besantys kalti.