Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Online.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Www.on.lt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Online.lt arba On.lt - tai žinomiausias, seniausias ir pats kiečiausias Lietuvos internetų žinynas. Jis buvo anksčiau, nei visi kiti puslapiai kartu paėmus. Šiaip tai internetų nesuprantančiam žmogui naudotis juo sunku, nes jis skirtas patyrusiems žmonėms. Online.lt turi vieną esminį pliusą - svetainės ten labai gerai atrinktos ir žmogiškai peržiūrėtos. Į ten pakliūti labai keblu, nes Online.lt prižiūri Palubinskas, katras yra griežtas ir rūstus. Todėl jei koks nors puslapis ten pakliūna, tai iškart pasidaro visiems žinomas ir pripažintas.


Online.lt ir Delfis

Kažkada nutiko tokia istorija, kad į Lietuvą atėjo estų vertelgos, kurie ėmė čia siautėti. Ir kažkaip jie ten gudriai nugvelbė Online.lt domeną. Ir ką jūs sau manote - ogi žmonės sukilo, ėmė protestuoti ir Delfiui neliko nieko kita, kaip tik atiduoti tą domeną atgal. Taip kartais paprasti žmonės laimi prieš vertelgas.


Įdomūs faktai

  • Jei tavo puslapio nėra Online.lt - tu niekam neįdomus ir niekam nežinomas.
  • Hakeriai teigia, kad Google suteikia Pagerank, aukštesnį už 3 tik tiems puslapiams, kurie yra paminėti Online.lt
  • Pipedija jau yra įrašyta į Online.lt puslapį! Todėl autoritetingai pareiškiame, kad mes esame patikima ir plačiai žinoma enciklopedija!


Dar žr.