Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Windows 3

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Langai3.png

Windows 3 - tokia operacinė sistema, bet išties tai gal ir ne visai, nes kaip ir nepilnavertė tokia buvo dar. Trečiuose windausuose atsirado nedaug dalykų, lyginant su ankstesčiau išleistais Windows 2: kelios papildomos programos, Control Panel ir Windows Explorer "protėvis" File Manager.

Visgi reikia pasakyti, kad Windows 3, o ypačiai jau ištaisyta ir rečiau bepakimbanti (gal kartą per pusvalandį-valandą) šios OS versija - Windows 3.11, jau buvo pakankamai padoriai atrodanti, kad bent jau įmanoma buvo su ja dirbti. Tai užtat atsirado ir kokia nors prasmė Windows turėti savo kompiuteryje.

Reikia dar pridėti, kad čia šitoje Windows versijoje atsirado ir principinė, tiesa, labiau teorinė galimybė turėti ir internetus, tiesa, kažkokias pašalines programas reikdavo instaliuotis tam, nes savaime jokio tokio TCP/IP palaikymo tenai nei nebuvo numatyta.

Užtat konstatuoti reiktų faktą, kad nors teoriškai čia jau buvo Windows su numeriu 3, išties tai buvo pirmi windowsai, kurie išvis bent kažkam buvo tinkami ir bent jau galėjo dirbti kažkaip.

Dar kita vertus, reikia konstatuoti ir kitą faktą, kad šitie Windows jokios prasmės neturėjo be DOS, tai kaip ir ne visiškai savarankiška OS gavosi, o daugiau kaip koksai gražus antstatas ant įprastos komandinės eilutės.