Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Vytautas Dumbliauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Vytautas Dumbliauskas

Vytautas Dumbliauskas - taigi menamai politologas, ale gi kokiu bukiniu reikia būt, kad pezėt apie tai, kaip Paulauskas suvienys liberolus po viena vėliava ir apjungs į vieną partiją! Tai čia nei Pipedija nesugebėtų taip nusišnekėti...

Mielas Vytautai Dumbliauskai, tu gal į partijų sąrašus bei jųjų figūras pažiūrėk, nesgi atrodo, kad apie politines grupuotes tik iš pavadinimų ir težinai!

Bet tai teisybės dėlei čia turim ir pasakyt, kad Vytautas Dumbliauskas ir gerbėjų turi, katrieji ateina trinti gandų ir legendų apie jįjį, taip kad matomai nėra blogas žmogus, nors ir vandalizmas tai!

Mieli Pipetininkai, ishtryniau tikrai ne be priezasties. Esu atspari tokios kalboms, bet cia truputi kita situacija ir jei patikesite manim, busiu jums be galo dekinga. Aciu. Linksmu ir laimingu Kaledu.