Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Vytautas Bogušis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai toks vat nykus matyt politikas, nes neradom nei jokios nuotraukos normalaus dydžio, o tik ikonėlę, iš kurios nieko suprasti negalite, netgi neatpažintumėt gatvėje, jei sutiktumėte, nes ką čia iš tokios nuotraukos pamatysi, gėda kai politikas savo atvaizdo taip neskelbia internetuose, nes tai kaip įsislapstinimas atrodo ir visokių negerų minčių sukelia

Vytautas Bogušis - būtų kaip Terleckas ar Šustauskas, nes irgi sovietmečiu buvo disidentas, dar mokykloj besimokydamas (už ką jį ir išmetė), o paskui po visokius KGB tampytas. Ale betgi pasuko savo mastymą iš sovietžmogio į modernų pasaulį ir dabar yra liberalcentristas, dargi kažkoks vadas šiųjų.

Tai dar tais gūdaus sovietmečio laikais organizavo garsųjį mitingą prie A. Mickevičiaus paminklo 1987. Tai po to anoks Darius Jurgelevičius paskui per Komjaunimo Tiesą taškėsi apie tai, kokie čia blogi kapitalistų provokatoriai tai darė. Tai paskui Bogušis susidėjo su Sąjūdžiu, kurį neretas kitas radikalas pradžioj laikė promaskvietišku netgi.

O šiaip taigi Vytautas Bogužis buvo tada hiparikas, vos ne metalistas - ilgus plaukus augino ir Led Zeppelin klausėsi. Tai visai savas bičiukas matyt. Tai gal dėl to paskui jį Sadūnaitė keikė.

Tai paskui Vytautas Bogušis dar tapo krikdemų partijos steigėju. Bet tai matyt, kad su kitais klerikalais nesutarė, nes 2000 metė savo partiją velniop, religinio aptemimo kamuojamus vargšus palikdamas likimo valiai, tai tie paskui susijungę su konservais.

O paskui dar pagarsėjo, kai organizavo kažkokį Seimo komitetą dėl VSD per skandalą su Pociumi ir Pociūnu. Tai dabar dažnas jį keikia už tai, kartais dar ir VSD gynėju pavadindami. Tai dar be to ir už Liustraciją agituoja, nes jos reikia.

O dabar Vytautas Bogušis yra seimūnas, vienoj frakcijoj su Zuoku trinasi. Pipedija kol kas dar neturi kompromato prieš Vytautą Bogužį. Tai gal čia koks nesusitepęs politikas bus kartais netyčia.