Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Vytautas Astrauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vytautas Astrauskas - vienas iš LKP vadovybės, kaip ir niekuo pernelyg nepasižymėjęs, bet užtat buvo geras Petro Griškevičiaus, o vėliau ir Algirdo Brazausko parankinis, atėjęs per grynai partinę-nomenklatūrinę liniją, o ne kaip kažkurie kiti, kurie per visokius KGB ateidavo. Taip kad anas buvo sekretorius 1981-1988 metais.

Tai Vytautas Astrauskas buvo aiškiai iš naujosios LKP grupės, kuri formavosi po to, kai Antanas Sniečkus numirė. Tai užtat paskui jau kai Petras Griškevičius numirė, o vadu patapo toksai Ringaudas Songaila, tai pastarasis išsyk tą Vytautą Astrauską išmetė, praėjus mažiau kaip dviems mėnesiams, nes skaitė, kad šitas yra didžiausias jo konkurentas. Tai išties taip ir buvo, nes Songaila tai buvo jau nurašytas nuokruša, ogi Astrauskas - kylanti figūra.

Tai paskui jau dar po kiek laiko patsai Ringaudas Songaila buvo nurašytas po to, kai įvyko garsusis bananų balius, o patsai Vytautas Astrauskas parėmė Algirdą Brazauską, tačiau jau vėliau galių ir neatgavo, nes Brazauskui konkurentų irgi nereikėjo.