Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Vladimiras Beriozovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vladimiras Beriozovas - vienintelis antrasis sekretorius, kuris kažką naudingo Lietuvai padarė, o ne atvirkščiai. Gimė Mažeikiuose, augo Kaune, bendradarbiavo su KGB, ir darė karjerą LTSR partinėje veikloje, nes užsiimdinėjo kokia tai sovietine propaganda ir dar kažkuo tenai.

Nepaisant to, kai Lietuvoje vyko Atgimimas, Vladimiras Beriozovas stojo į Lietuvos pusę, o ne į Maskvos, tai už tai jį ir reikia pagirti. Ir paskui kažkaip po truputį nusišalino iš visokios politinės veiklos, ko nepadarė kiti komunistai, taip kad matyt sąžinę turintis, pagarbos nusipelnantis ir vertas žmogus.

Vladimiras Beriozovas atėjo į pačią aukščiausią LKP vadovybę po to, kai 1988 toksai Nikolajus Mitkinas kartu su Ringaudu Songaila, palaikomi Vytauto Astrausko surengė labai pagarsėjusį bananų balių. Tai užtat Lietuva ėmė eiti į gatves ir reikalauti tųjų atsistatydinimo, o viskas baigėsi tuo, kad visa LKP vadovybė pasikeitė.

Tai šitaip tapo pirmuoju sekretoriumi toksai Algirdas Brazauskas, o vietoje jį kontroliavusio ir Maskvos ranka buvusio antrojo sekretoriaus atsirado šitas Vladimiras Beriozovas, kuris nutarė, kad geriau jau susidėti su Brazausku, nes taip bus perspektyviau.

Tai vat taip ir prasidėjo sovietų valdžios žlugimas aukščiausiuose LTSR sluoksniuose, nes jau kai Vladimiras Beriozovas tapo antruoju sekretoriumi, tai jau jis pats dengė visaip Brazauską, o tuo pačiu kažkiek ir Sąjūdį, taip kad Maskva ėmė ir nesukontroliavo visko, nes antrasis sekretorius nedarė to, kas priklauso antrąjam sekretoriui.

Tai paskui ir LKP atsiskyrė nuo KPSS, kartu su visu Beriozovu. Ir vat šitaip gavosi, kad ir Maskvai teko kurti iš kažkokių atliekų tą vėliau liūdnai atsimenamą LKP ant TSKP platformos, kuri jokių realių galių neturėjo išskyrus kareivių automatus, tankus ir bananus.

Užtat Vladimiras Beriozovas, skirtingai nuo kitų komunistų, nusipelno pagarbos ir čia nieko blogo užtat apie jį neparašysim, nes žmogus padarė tai, ką ir reikėjo, ir ką ir galėjo padaryt.