Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vkontakte

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vkontakte - toksai socialinis tinklas, kuris Rusijoje populiarus. Vienu metu jau ir iš Rusijos žmonės bandė bėgti į Facebook, bet vienok vis žiaurėjant ten esančiai interneto kontrolei, atrodo kad Facebook jiems nelabai gali būti legvas pasirinkimas, nes atrodo įtartinai ir nepageidautinai, o dar blogiau - baisiai daug megabaitų suėda.

Iš išvaizdos Vkontakte atrodo maždaug taip, kaip Facebook atrodė kokiais 2006 metais, bet vienok Rusijoje tai yra didelis privalumas, nes internetas ten iki šiol kraštutinai brangus, pagal kainas jie nuo Lietuvos ar ne dešimtmečiu atsilieka. Taigi, Facebook jiems netiktų vien dėl to, kad begalės paveiksliukų ir filmukų taip ėda megabaitus, kad tai tiesiog nepriimtina, ypač dar kai atlyginimai nuo lietuviškų atsilieka bent keletą kartų. Taigi, techniškai primityvus ir atsilikęs Vkontakte ten kaip tik gerai: mažai visokių galimybių, bet mažai ir ryšio sunaudoja.

Lietuvoje Vkontakte yra beveik niekam nežinomas, nes netgi vietiniai rusakalbiai juo nesiaudoja. Pernelyg jau primityvus.

Tiesa, buvo vienu momentu etapas, kai gaujelė vietinių Lietuvos vatnikų bandė persikelti į Vkontakte, nes juos čia Facebook uždarinėjo. Vienok persikėlę į Vkontakte, jie greitai atrado, kad patys su savim tenai ir tebendrauja, tad greitai ten viską metė ir vėl persikėlė atgal į Facebook.