Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Visuotinė lietuvių enciklopedija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Visuotinė lietuvių enciklopedija - taigi pati naujausia enciklopedija, spausdinta nuo 2001 iki 2015 metų, ir didžiausia iš tų, kurios buvo lietuvių kalba išleistos - cieli gal kokie 25 tomai. Ale gi užtat ir brangi, todėl dažnas vikipedikas neturi pinigų jai nusipirkti, o todėl ir rašo straipsnius, nurašinėdamas nuo visokių daug senesnių, prieš kelis dešimtmečius išleistų.

Vargšai tie vikipedikai, negali enciklopedijos nusipirkti, tai todėl rašosi sau enciklopediją patys, dėdami savo nusišnekėjimus į Vikipediją! O dar vikipedikai skundžiasi savo straipsnyje apie šitą Visuotinę lietuvių enciklopediją, kad ji besanti prasta - nėra versijos, kuri būtų elektroninė, kokiame nors kompakte. Taigi aišku, kad nėra - vargšeliai vikipedikai negali kopypeistinti ir piratauti! Šiuomi Pipedija gali tiktai paliūdėti, kad vaje, vaje!

Pipedija linki visiems ramybės. Visas Pipedijos turinys yra originalus, be kopypeistų, nebent tik paveiksliukai iš kokio tai Interneto surankioti ne į temą.

Be to, Pipedijoje yra mažiau nesąmoningai prikaišiotų nesąmonių, nei Vikipedijoje: visos Pipedijos nesąmonės yra sukištos sąmoningai, o visos Vikipedijos nesąmonės atsiradusios tik dėl to, kad vikipedikai galvojo, jog supranta, ką rašo!

Rinkitės Pipediją. Tai jūsų teisė rinktis.