Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Viskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Viskis pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Viskis būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Viskis - tai išties škotiška samanė, kuo ir garsi, nes porą šimtų metų ją nelegaliai varydavo, o visokius vietinius mokesčių inspektorius, katrie atrasdavo bravorą kokį, tai tiesiog užmušdavo ir pakasdavo kur atokiau. Taip kad pirmas istorinis dalykas, katrą turi žinoti kiekvienas tikro škotiško viskio vertintojas - tai, kad nėra nei vienos škotiško viskio daryklos, kurios įkūrėjai kadaise žiloje senovėje nebūtų nudėję bent vieno ar kelių mokesčių rinkėjų. Tad kaip ir kitas alkoholis, šitas yra suteptas niekadėjų krauju.

Dar verta žinoti, kad viskis būna dviejų rūšių - tikras, vadinamas "pure malt" ir padirbtas, katras vadinasi "blended". Tai dauguma gamina aišku blended viskį, katras daromas labai paprastai: imamas koks dešimtadalis pure malto, devyni dešimtadaliai vandeniu skiesto pigiausio spirito ir viskas sumaišoma ir parduodama. Tai žinoma, savo skoniu nuo tikro pure malto tas blendas skiriasi maždaug tiek pat, kaip nuo sviesto skiriasi solidolas.

Tai čia irgi panašiai gaunasi, kaip su starka, katra tikra yra kaip tas tikras pure maltas, tik iš lietuviškos samanės su išlaikymu, tik visi gamintojai išties ten nieko panašaus nedaro, o daro vietoj starkos kažkokį šūdą iš pigiausio spirito su aromatizatoriais ir dažikliais, nes tikra starka kainuotų po porą šimtų litų už butelį, o ne taip, kaip dabar.

Tai vat čia jums viskas, ką svarbu žinoti apie škotišką viskį.