Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Visi visi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Visi Visi - labai įsidėmėtina kažkokia kontora, kur labai gerai durys ir langai gaminami, taip gerai, kad paskui ilgai visi aptardinėja ir švaistosi tokiomis pagyromis, kad maža nepasirodo. Nes nagi labai viskas gerai, tik negeranoriai loja kažkodėl ant geros įmonės.

Kažkoksai kaunietis kartą užsisakė duris, bet durys kažkodėl buvo per didelės, ne pagal išmatavimus. Nu, tai sako - gal galit pataisyti, ar grąžinti, o jam koksai tai direktorius paskui ir sako: mokėk dar pinigų už tai, kad tau padarytume kažkokį montavimą arba gali į teismą kreiptis, jei nori. Tai anas kaunietis kreipėsi ne į teismą, o į Lrytą, tai aišku gavosi istorija[1].

O kartą Buvo toksai skandalėlis, kai Enorca pas Visi Visi užsisakė duris. Tai buvo kuo tai nepatenkinta, todėl parašė pas save į blogą[2]. O tada firma maloniai pakalbėjo su ja, tai paskui kažkodėl visa blogosfera ėmė piktintis nesąmoningai. Vat pavyzdžiui, toksai Rokiškis Rabinovičius parašė, kad kažkas ten pas juos ne taip[3]. Ir Commonsense irgi parašė, kad kažkas ne taip[4]. Ir netgi kažkoks judėjimas apie troleibusus parašė, kad kažkas ne taip[5].

Pipedija atsisieja nuo bet kokių insinuacijų ir viską čia neigia.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://bustas.lrytas.lt/pasidaryk-pats/uzsakytas-duris-norejes-grazinti-kaunietis-sulauke-netiketo-verslininko-atsako.htm
  2. http://visivisi.do.cal.lt/
  3. http://rokiskis.popo.lt/2015/04/19/visivisi-slove-internetuose/
  4. http://www.commonsense.lt/2015/04/19/visivisi-lt-tupas-ir-tupesnis/
  5. http://www.troleibusas.lt/?p=2884