Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vingio parkas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vingio parkas - kažkur Vilniuje, palei Geležinio Vilko gatvę, katra kaip koksai greitkelis - tai vat už jos, jei per greitkelį sugebėsit persigauti, tai ir pakliūsite į parką. Tą patį, kuriame kasmet vyskta Dainų šventė - ta pati, kurios dalyius kasmet atmatomis šeria kažkoks Kretingos maistas ar panaši įmonė.

Pailsėti sumaniusiems vilniečiams į Vingio parką persigauti ne taip paprasta - arba kokiu nors tiltu, arba vos viena gal kokia perėja, kuri irgi pereiti leidžia, tad netoliese gyvenantiems parkas matomas per langus, bet nepasiekiamas nei iš tolo.

Kadaise, kai dar Josifas Stalinas gyvas buvo, tai parke veikė traukinys - siaurukas, kuriuo moksleiviai atseit džiaugėsi, o išties - vaikų darbu vežiojo anglis iš stoties į šluminę elektrinę. Nori pabūti jaunuoju geležinkeliečiu - žinoma, būk, tik anglių kroviku padirbėk!

Dabar gi Vingio parkas turi Vingio parko estradą bei didžiulius kiekius erkių. Pastarosios skleidžia encefalitą ir Laimo ligą, kasmet užkrėsdamos šimtus, jei ne tūkstančius vilniečių.