Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Vincentas Sakas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vincentas Sakas - anoksai kulinarijos egzpertas, pagarsėjęs straipsniais apie visokius lietuviškus valgius. Labai putojasi prieš chemikalų gamintojus, pilstančius išmatas į butelius su užrašu "Gira", nors jokia ten ne gira. Ir prieš kitus irgi plūstasi. Šitaip didina savo egzpertinių paslaugų pardavimus.

Tai jau paaiškėjo, kad šitasai Vincentas Sakas, pasirodo, kaip tautinius senovės lietuvių bajorų valgius, prakišinėja receptus, išrašytus iš Pochliobkino knygučių, o neretai - ir nugvelbtus iš Giedriaus Vilpišausko. Tai lygiai taip pat ir valgių nuotraukas nugvelbia ir parduoda.

Dar labai pagarsėjo šitas veikėjas pareiškimais, esą cepelinai - tai sovietmečiu išrastas obščepito maistas iš atliekų kolchoznikams. Ir t.t.

Tai čia jau daugiau nežinom net, ar daugiau panašių anekdotų apie jį verta rašyt, nes nuo juoko apsiverksit...

O jeigu mėgstate istorijas apie pirtį, tai jo informacija apie pirties istoriją ir papročius labai keista. Malonu skaityti apie lietuvių išskirtinumą pirties pasaulyje, bet kai pagalvoji, kad tai skaito ir mažiau su šia istorija susipažinę žmonės - mažiausiai nepatogu dėl jo išsakytų minčių.