Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vilniaus meras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vilniaus meras - Vilniaus valdžia. Pipedija žino tris Vilniaus merus: vienas vogė ir nedirbo, kitas vogė ir dirbo, o trečias nevogė ir nedirbo. Tai gal kitokių ir nebūna?

Dabar gi Vilnius turi gal milijardą, o jau gal ir du skolos - nelabai gi net aišku, kiek išties išvis, nes tie pinigai nelabai susiskaičiuoja, o gal ir neskaičiuoja jų. Aišku gi tik tiek, kad skolos vis didėja, o kuris meras dėl to kaltas - visiškai neaišku, nes visi vaizduoja nekaltus. Konservatoriai gi baksnoja pirštais, jog labiausiai skolos augti ėmė tada, kai atėjo Abonentas.

Čia ryškiai bus mero kėdę kažkas prakeikęs...

Tai vat ir ketvirtas jau Vilniaus meras - šitas išvis neaiškus jau toks... Tai jau dabar neretas kalba, kad greitai Vilniaus meras bus kaip eilinis Kauno meras, kur vis kaitaliojasi...


Vilniaus mero rinkimai

Štai ir vėl ateina po truputį rinkimai ir 2015 ateinančiųjų metų, jei tik nebus III Pasaulinio karo, tai Kovo 1 dieną bus savavaldybių rinkimai, ir pirmą kartą po Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo - tiesioginiai merų rinkimai. Štai čia jau ir kyla spėlionės, kas gi nauju meru Vilniuje bus. Gandai sako, kad realiausi kandidatai dabar du:

Visi kiti gi taip išsitepę kokia tai ruda spalva, kad iliuzijų jau matyt nebeturi, tai net jei ir bandys, tai neišloš.


Pipedijai žinomi Vilniaus merai

Anksčiau jau ne vienas Vilniaus meras yra buvęs, tai čia jums pateikiame sąrašą:

Dar prieš tai tai regis merų net nebuvo, nors gal čia ir neteisybė pasakyta, o buvo savivaldybės tarybos pirmininkas. Tai juoju buvo tūlas Arūnas Grumadas.


Nuorodos

Kadaise buvo kažkoksai tai internetas, kuris vadinosi kaip "Vilniaus Meras" ar kažkaip panašiai, tai ten buvo lyg ir visos škados surašytos, kokios tik pridarytos, bet dabar tai jau to nebėra, nes nesusimokėjo gal pinigų, o gal dar kaip užkliuvo, tai ir užsidarė. Tai štai jums ir prašom - viskas praskolinta, netgi internetai.