Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Viliumas Malinauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Viliumas Malinauskas

Dėl savo Grūto parko bylinėjęsis su LATGA-A ir visokiais seimūnais. Šiaip - pirmo privataus parko - muziejaus įkūrėjas, ten paskuj jį dar visi koneveikė, bet per grybus pasidarė viskas gerai ir verslas klesti!

Viliumas buvo kolchozo pirminykas Radviliškio apylinkėse, bet po to ar tai išmetė, ar tai pačiam nešt autus reikėjo, tai atsidūrė Grūte. Čia susuko grybų biznį, labai gerai sekėsi tas biznis, nes dar kaimiečiam pridavusiem grybus duodavo skarbonkę papigiaisko vokiško alaus, kas tuomet buvo žiauriai krūta. Pinigus užkaltus investavo į balvonus. Visus, kam tai nepatiko, pasiuntė nachui, ka beje, labai daryti mėgsta ir daro tankiai.