Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Viktoras Muntianas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Viktoras Muntianas

Anokis buvęs Seimo pirmininkas, kėdainiškis. Politikuoti jį išmokė Viktor Uspaskich ir buvo jis pradžioje Darbo partijoje - DP. Paskum tiedu Viktorai susipyko ir pastarasisi pasišalino, bet jau buvo Seimo pirminyku, tai reikėjo kažkaip išsilaikyti. Nu, tada nuėjo pas tūlą Matulevičių į kažkokią grupuotę ir pralaimėjo rinkimus.

Dabar Viktoras Muntianas - įtariamasis baudžiamojoje byloje, klastojęs popierius irgi slėpęs pinigus. Ta byla jau perduota į teismą... Gi pareigūnai anajį į kaliūzę uždaryti užsimanė[1]

O savo laiku Viktoras Muntianas baigė Vilniaus aukštąją partinę mokyklą, tad ar dar reikia kažką apie tai pridėt?

Panašumai visokie neatsitiktiniai:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vmuntianui-prasoma-skirti-3-metus-nelaisves-bausme-atidedant.d?id=46236503