Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vidmantas Brazys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vidmantas Brazys toks Vidmantas Brazys

Toks merasMarijampolės, komunistas. Kažkada dar sugebėjo mestelėti populistinį pareiškimą, kad susimažina oficialią algą, bet kaimiečiai juo netiki, nes atrodo gerokai prisitriochinęs. O tai į postą atėjo, kai buvo išmestas kitas meras - anoks Rolandas Jonikaitis.

Taigi, vieną kartą į Marijampolę atvažiavo Seimo pirminykas Valinskas ir dėjo daug kalbos kultūros namuose susirinkusiesiems. Tada atėjo Vidmantas Brazys su puokšte rožių, kurias norėjo padovanoti Valinskuj, kad geriau įsiteiktų, turbūt. Bet Valius jo nepažino ir išvadino dunduku, tai tas įsižeidė ir gėlių nepadovanojo. Sako: "Pirmą kartą patyriau tokį akibrokštą. Vaikys čia jie mane, matai. Nebeisiu daugiau į tokius susitikimus".

Tai gal durnas, nes galvoja, kad Valinskas visokius biezgalvius iš snukio turi pažinti - jie gi ne kokios TV žvaigždės, o paprasti mirtingieji prie valdžios. Tai Valinskas gerai padarė, kad jo nepasveikino ir išplūdo, bardamas, nes to niekas nepažįsta, išskyrus vietinius gyventojus ir į televizorių nepriima, nes, ko gero, morda netelpa...

Tai dar kartą šitasai Vidmantas Brazys pagarsėjo savo pareiškimais, maždaug, kad jam Darbo kodeksas nieko nereiškia, o mokytojai tegul bylinėjasi su savivaldybe teismuose, jei nori, nes teismams lėšų užteks, o mokytojų algoms pinigų nebus ir viskas[1].

O tai dar STT kartą skelbėsi, kad Marijampolė vos ne vienintelis miestas per visą Lietuvą, kur korupcijos rizikų vertinimo savivaldybė niekad nedaro... O tai paskui marijampoliečiai dar stebisi, kodėl viskas taip blogai.

O tai kartą, kai Algimantas Valantinas lankėsi Marijampolėje, tai meras jam skundėsi dėl to, kad kaip gi galima per TV rodyt, kaip Panevėžio vicemerą STT su antrankiais išveda, nesgi matomai taip negalima su antrankiais, ir dar per TV parodyt![2]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.svietimoprofsajunga.lt/naujienos/?ndate.2009-10;npg.10;nid.985;/
  2. http://www.miesto.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=2529&Itemid=1