Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vidmantas Adomonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vidmantas Adomonis - taigi pirmas Kauno meras, kadaise dar kokiais 1990 tokiu tapęs, ale kad pabėgo į Vilnių paskui, nes matyt kad Kaunas nelabai jam patiko.

Į Vilnių Vidmantas Adomonis persikėlė gal 1997 kokiais - tapo kažkokios neegzistuojančios ministrerijos viceministru. Ministerija vadinosi valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministerija, tai netgi neaišku, kuo užsiimdinėjo ji. Paskui perėjo į Aplinkosaugos ministeriją, kuri išties tai irgi nelabai aišku, kuo užsiimdinėja. Tapo ten kažkokio Bendrųjų reikalų departamento direktoriumi - o tas departamentas irgi neaišku, kuo užsiimdinėja. Ir aišku, kad ir direktorius neaišku, kuo užsiimdinėja.