Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vida Marija Čigriejienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vida Čigrėjienė)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Geroji gydytoja, katra rūpinasi mūsų sveikata, todėl reikia kiekvienam prietaisui bent po pažymą ar kelias gauti

Vida Marija Čigriejienė o gal Čigrėjienė, tiksliai nežinom, kaip užsirašo, ale pati seniausia seimūnė išu visų, o dar krikdemė ir jai 74 metai, tai pati seniausia. Ir dar akušerė, taip kad puikus įrodymas, kad ir akušerės puikiai gali valstybę valdyt, o ne tik valytojos, kaip sakė draugas Leninas, nes pirmininkavo visam Seimui.

Vida Marija Čigriejienė visai šviežiai pagarsėjo, kai bandė Seime prastumt kažkokį ten įstatymą, pagal kurį reiktų visokių ten leidimų visiems radijo prietaisams, įskaitant ir visokius mobiliakus, palydovines antenas, radijo imtuvus, televizorius, automobilių signalizacijas, Wi-Fi, belaides kompiuterių peles ir taip toliau, nes visi šitie daiktai spinduliuja spinduliuotes, ir taip sukelia psichotronines bangas[1], nes radiostezija sako, kad tai sukelia ligas.

Taip kad jei ne kovotojas prieš pipedistinę visuomenę kitas seimūnas Andrius Šedžius, tai visas pipedistines teorijas būtų ana sugriovusi, nes ir kompiuteriui dabar reiktų leidimo, nes tai būtų nelegalu, nes jis irgi kažkoks ten su aukštais dažnumais prietaisas.

O tai dar kažkada Vida Marija Čigriejienė labai organizavo draudimus rūkyti visose vietose, kur papuola.

O dar ne taip seniai ana pagarsėjo, kai užu kažkokius seimiškus pinigus išsinuomavo BMW X5 užu 8 tūkstančius...
  1. http://sc.bns.lt/index.php?item=91393&id=3&subid=43