Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valstybė valstybėje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Valstybė valstybėje arba giluminė valstybė, ar dar kartais vadinama nematoma valstybė ir kitais pavadinimais - tai tokia organizacija, kuri sudaro valstybės struktūras, kitos valstybės struktūrų viduje. Iš idėjos - tai kaip ir kokia tai pilkoji valdžia, kur ministrams ir prezidentams įsakinėja kažkokie tai kiti žmonės, turintys savo valdžią.

Valstybė valstybėje - gana populiarus sąmokslo teorijų elementas, savo ryškiausiame pavidale žinomas, kaip pasaulinė žydomasonių valdžia. Menkesniais atvejais visokie sąmokslų teoretikai pasakoja, kad išties, pvz., socdemai ir konservai pasidalinę valdžią ir tiktai keičiasi postais (tą patvirtina, kad tai vieni, tai kiti laimi rinkimus).

Analogiškos teorijos yra daugybėje visokių valstybių, ir egzistuodavo netgi tokiose šalyse, kaip SSRS, kur irgi sklandė gandai, kad visą Politbiurą išties valdo kažkokie žydų kilmės užsislapstinę agentai.

Tarp naujesnių teorijų - kad ir QAnon, kur pasakojama, kaip išvis visos nesąmonės ir blogybės yra sugalvotos JAV, ir išnaikins visą žmoniją.