Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Ukolas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ukolas - žinomiausias ir seniausiai pagarsėjęs IRC monstras, visuotinių IRC mytų organizatorius. Kad jūs žinotumėt, kas tai per mytai būdavo - susirinkdavo kartais netoli 1000 žmonių, Vilniuj nebuvo tokio klubo, kuris įstengtų sutalpinti. Absoliučiai nerealiai.

Ukolas dar žinomas dėl ypatingai žiaurios tvarkos priežiūros įgyvendinimo, paremto nuotoliniu aparatinės įrangos naikinimu programinio valdymo priemonėmis. Plačiai žinomas faktas yra tas, kad dar modeminio interneto laikais vartodavo [ESC sekvencijas modemų karjero (carrier) numušimui, taip pat ir remotiniam (remote) CMOS perprogramavimui (US Robotics modemai, Hayes protokolas), taip sugadindamas daugelio įkyrių vartotojų aparatinę įrangą. Būdavo taip: darai nesąmones IRC - eik pirktis naujo modemo.

Skirtingai nuo kitų hakerių, nėra hakeris. Kompiterius pradėjo naudoti nuo EC-EBM laikų, įtariama, kad programavo ir БЭСМ mašinoms (asembleriu, fortranu, algolu). Nepaisant to, neigia, tačiau kartais prasitaria ir pripažįsta.


Dar žr.

Pavadinimas "ukolas" - tai kadaise reikšdavo švirkštas, tik kad nei velnio tas Ukolas jokių švirkštų niekam nenaudojo ir su tuo neturėjo nieko bendro.