Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ugnius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ugnius Kiguolis, dar kartais žinomas, kaip Ugnius Kyguolis, Ungius Knyguolis ir panašiai. Populiarus konfose, kartais tapatinamas su Shkėma. Turi kažkokį nerišlų ryšį su Galvos Daktaru ir Bone Daddy.

O šiaip - gandai kažkokie sklando, esą realiai jis - šou biznio milijonierius, kartais kai kurių negerbėjų pavadinamas pispankiu, turi kelis didelius internetus ir dar kažkokią "Tipo grupę", su kuria kažką dainuoja, bet neišpopuliarėja. O anksčiau buvo tokioj grupėj "Naujieji Lietuviai" - su ja ir išpopuliarėjo, bet kai liūdnai atsitiko taip, kad žuvo pora jų narių, tai tos grupės ir neliko. Tai dabar anas skelbiasi, esą ta grupė buvo "Tipo grupė", ale tuo tik jis pats gal "Tipo tiki"...


Gandai visokie

Turi bobą, irgi iš Prienų kilusią Jurgitą, kuri verčiasi demonstruodama ant podiumų savo ploską kūną už pinigus. Išsukęs Jurgitai sukurtą tinklalapi "jurgita.com" iki nepadorių aukštumų Googlės paieškos sistemoje, Kiguolis nerealiai pasikėle ir interneto forumų dalyvių 2003 metais buvo perkrikštytas „Jurgitu“. Atsidėkodama už reklamą, Jurgita tapo Jurgito žmona, tuo tarpu "jurgita.com" dabar naudojamas kažkokių pobaisių bobų fotkėms kaupti ir pardavinėti.

O šiaip, Ugnius savas bičas, normaliai. Manome, kad jeigu jam ir nepadėjo elektrokonvulsinė terapija, tai gal padėjo kokios gydomosios žolelės ar tabletės, ar šiaip kokios priemonės, nežinom.

Nuorodos

  • http://www.kiguolis.com/ - Asmeninis Ugniaus blog'as, kuriame kažkas už jį spam'ina, kad jo projektai uždirbtų dar daugiau babkių;