Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aš už saugius skiepus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Už saugius skiepus)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Aš už saugius skiepus arba aš ne prieš vakcinas, bet... - taip aiškina naujieji antivakseriai, kai bando demagogiškai pavaizduoti, kad jie yra ne antivakseriai, o atseit tiktai dėl kokybės kažkokios ir saugumo besirūpinantys. Atseit už skiepus, bet visada surandantys, kodėl bet kurie skiepai kažkuo negeri ir netinkami.

Vienok, vos pasakę, kad už saugius skiepus, išsyk papila krūvą melo, dezinformacijos, išsigalvojimų, šiaip nesąmonių bei kliedesių, sumaišytų su visokiais bandymais užsipulti aplinkinius. Tai iš to ir atpažįstami, kad bet koks skiepas, koksai bebūtų, yra kaip nors sugalvojamas, kaip blogas. Netgi jei nuo to skiepo niekas nenumirė, nieko blogo nebuvo, o jau milijonai žmonių apsaugoti nuo kažkokios infekcinės ligos.

Taigi, tasai "aš ne prieš vakcinas, aš tiktai už saugius skiepus" - tai ne tik kad antivakserių šūkis, bet ir aiškus identifikacinis požymis.

Kai kurie dar sako - "aš ne antivakseris, suraskite, kad aš kažkur būčiau sakęs, kad esu prieš visas vakcinas".

Čia dar toksai būna pasakymas apie antis: jei anties didumo, kvaksi kaip antis, turi plokščias kojas, plaukioja vandenyje ir išvis atrodo kaip antis, tai ir yra tiesiog paprasčiausia antis, o ne kažkoks anties pavidalo paukštis. Ir visai nesvarbu, kad ta antis neprisistatė kaip antis ir antiškos vizitinės kortelės jums nedavė.


Dar žr.

Visiškai analogiškų pavyzdžių galima rasti ir daugiau: