Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Trejos devynerios

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Trejos devynerios pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Trejos devynerios būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Trejos devynerios - tai tokia numerologinės kilmės trejybė, kuri reiškia, kad tris kartus po devynis, o devyni gi irgi yra tris kartus po tris, todėl gaunasi ištisi trys kubu - tris po tris po tris. Taip kad iš viso čia būna 27, o tai ir yra magija ir mistika giliojoje skaičių sampratoje.

Išties tai tėra tokia trejybė, kad kažkoksai tai augalinės kilmės žolinis ir neskanus brudas, kuris vartojamas kaip alkoholis. Kadangi šitas alkoholis primeta kažkokią trauktinę ir vaizduoja vaistą, tai kaip kurie šitaip imituoja gydymąsi. Tokia savigyda neretai sudaro ir pusbonkį, ir bonkę, ir kelias bonkes trejų devynerių per dieną.

Čia jums atsakingai pareiškiam - kad nereikia gerti brudo, nes jei geriat kokį nors brudą, tai čia jau alkoholizmas.

O dar, sako, kažkokia naujesnė rūšis atsiradusi - "Žalios devynerios", atseit žalia spalva yra geriau.


Dar žr.

Dar čia mes žinome kitų kažkuo mums primenančių variantų: