Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Trečioji Užkalnio knyga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Knygos viršelyje Užkalnis begėdiškai vaizduoja vaikiškus žaisliukus, matyt, tikėdamasis, kad tokiu būdu sau susieškos pirkėjų lengvatikių tarpe, kurie įsigys knygą vaikučiams Kalėdų, Hanukos ir Kwanzos švenčių proga. Sunku įsivaizduoti didesnę klaidą: jau nekalbant apie aukštą knygos kainą (12.99 EUR), mažiau tinkamos literatūros mažyliams ir mokyklinio amžiaus skaitytojui sunku rasti.

Trečioji Užkalnio knyga bando sukrauti autoriui trečią melejoną. Po prasimanymų, nusirašytų iš senų žurnalų pirmose knygose, atėjo laikas vienareikšmiškam purvui. Lietuviams čia Užkalnis aiškina, kad jie gimė varguoliais ir tokiais ir mirs, ir todėl visaip moko knygoje, kaip geriau įtikti anglų aristokratams ir neskaitlingiems jų prispiešnikams iš Lietuvos, kur geriau dirbti juodą, purviną darbą.

Knygos tonas yra įprastas Užkalniui: agresyvus, nepagarbus, nebrandus ir su attitjudu.

Šiai knygai Užkalnio sesuo Beata Nicholson įžangą kategoriškai atsisakė rašyti, tačiau parėmė pinigais iš savo antrosios knygos avanso, ir paskambinusi kur reikia, sukombinavo Londone reklaminę kampaniją.

Sunku pasakyti, kiek Beata Nicholson paklojo už netikėlio brolio knygos prasukimą, tačiau žinant, kad Andrius jai parūpino pigius apdailininkus ir šopfiterius "Beatos parduotuvių" tinklo įrengimui ir prisidėjo gaunant nebrangią medžiagą žiurstų siuvimui iš Vietnamo kalėjimų, reikia suprasti, kad toje verslioje šeimynėlėje su nagais, riestais į save nieko atsitiktinio nebūna ir ranka ranką plauna.

Negavus įžangos teksto iš sesers ir buvusiai žmonai M.Bončkutei irgi atsisakius prisidėti prie leidinio, Užkalniui teko suvalgyti kuklumo pyragą ir pabrukus uodegą sliūkinti ten, kur ne kartą buvo pelnytai išjuoktas. Račas, žinoma, ką nors rašyti atsisakė, bet pagailėjo nebrendylos autoriaus ir paprašė savo pameistrių. Taigi knygai trumpą pratarmę parašė Račo komentatorių autorinis kolektyvas už apvalią sumelę. Darbui vadovavo komentatoriai Fredis* ir Bobutė, ne dėl to, kad geriausiai rašo, bet todėl, kad labiau už kitus linkę prie šlamančiųjų (ypatingai Bobutė, kuri teisiasi su buvusiu vyru ir jai gręsia prarasti butą Viršuliškėse, bet čia ne pletkų laikraštis, todėl daugiau informacijos apie ją neskleisime).

Du knygos skyriai priklauso Kristinos Sabaliauskaitės plunksnai, kuri to fakto nelinkus viešinti dėl suprantamų priežasčių. Tačiau dėl abipusių įsipareigojimų ir komercinių sumetimų dalis knygos, ištrynus keiksmažodžius, bus perspausdinta žurnale "Stilius", pradedant numerį, kuris pasirodys Šv. Kalėdų dieną ir bus su nuolaida parduodamas po Bernelių mišių, šventoriuose bei masinio susibūrimų vietose, ir baigiantis Vėlykoms, kai bus parduodamas vnagruzku su šokoladiniais kiaušiniais.

Vėliau ekranizuotas knygos variantas bus platinamas DVD, VHS ir Betamax formate, o taip pat galima bus parsisiųsti iš iTunes ir www.kinoshow.ru (tik versiją su rusiškais ir ukrainietiškais subtitrais).

Kaip ir kitas knygas, spaudos bei platinimo išlaidas prisiėmė Užkalnio projektas supermama.lt. Knygelė bus platinama per kitataučių užlaikomas lietuviškos varškės, šlapenkos ir alaus parduotuvėles, daugiausiai rytų Londone, Piterbore ir Airijos Resp. sostinėje Dubline, taip pat Šiaurės Airijoje prie Job Centre PLUS įdarbinimo biržų.

Turinys

Knygos tekstą saugoja Izraelio įstatymai, ir publikuoti jo negalima be autoriaus leidimo ir nemenkos sumelės sponsoriams. Ryšium su tuo galime trumpai atskleisti tik turinį.

  • Pratarmė (aut. A.Račo dundukų kūrybinė grupė)
  • Įvadas: ką privalo žinoti debilas skaitytojas
  • Skustos galvos, ką jums veikti (pamokėlė runkeliams už jūrų marių)
  • Kaip patarnauti ponams: pinigėliai nesimėto, tad išmok lankstytis
  • Ką mėgsta tikrieji ponai buityje (ir ko nežino lietuviškieji skeltanagiai)
  • Geras tonas pradedantiesiems: dantimis atidarinėti alaus butelį nedera!
  • Priedas: kaip pasidaryti pačiam nuolatinį bilietą (travelką)
  • Priedas II: policijos nuovadų adresai, telefonai, pigūs kriminaliniai advokatai