Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Tomas Bikelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tomas Bikelis protestuoja prieš raudonųjų pomidorų savivalę Vilniaus senamiestyje

Tomas Bikelis - LJ blogeris, protmūšistas, digeris, visuomeninis paveldosaugininkas ir patriotas.

Garsus Ozolo centristas koks tai, kuris labiausiai pagarsėjo kuriais tai metais, kai su pripučiama baidare išplaukęs Nerimi į žygį-protestą prieš tolerastų eitynes, o paskui per 2012 rinkimus į Seimą dalyvavo su šios akcijos nuotrauka plakatuose. Ir paaiškėjo, kad tapo garsiausiu iš to rinkiminio sąrašo dalyviu.

Dar kiti sako, kad Tomas Bikelis besąs iš kažkurtai ten iš LiveJournal, kaip ir garsus Zeppelinus, tai gal vienas ir tas pats žmogus bus. Nors gi kiti sako, kad Tomas Bikelis yra toksai Grippen, dar kartais užvadinamas kaip Gripėnas, nes anas išum Švedijos besąs, o ten yra kažkokie tokie lėktuvai.

Trumpai tariant, garsus visuomenininkas ir gali būt, kad ir į Seimą kitu kartu paklius.