Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tomas Baranauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tomas Baranauskas

Tomas Baranauskas - anoks istorikas, dar ir pretendavęs į Seimo narius kartu su konservatoriais. Tai kiek supratom, nepavyko jam pakliūti į Seimą, balsų pritrūko, anoksai Michal Mackevič jį aplenkė, tai kaip dirbo, taip ir dirba kažkokį valdininkišką darbą.

Tai šiaip ir nebūtumėm apie tą Tomą Baranauską čia rašę, ale kad jis adminina kažkokį internetą apie istoriją, tai matyt kad kompiuterastas yra. Tai tas internetas yra labai svarbus istorinių diskusijų centras Lietuvoje, nors kažkas teigia, kad ten kažkokias iškreiptas sovietines teorijas neretai kemša žmonėms į galvas.

O dar vienoj vietoj aptikom jo nuostabų pasisakymą apie mokesčius, tokį, katras netgi Šemetai ar Kubiliui garbę padarytų. Tai kadangi Tomas Baranauskas berods dar ne visai sukriošęs ir kaip spėjame, ne pats durniausias iš konservatorių, tai galvojam dabar, kad visi tie konservatoriai, matyt, taip ekonomiką ir išmano, atstovaudami klerikalfinansizmą beigi ekskrementalizmą, kelia į apačią mūsų gerovę.


Tomo Baranausko pasisakymas apie valstybės ekonomiką

Aišku, tas pasipiktinimas kyla iš verslininkų, kurie juk "viską uždirbo savo sunkiu darbu". Daugelis, jei pagalvotų, gal prisimintų, kiek to "sunkaus darbo" buvo įdėta vykdant tos pačios valstybės užsakymus, taigi uždirbta iš tų pačių pinigų, kuriuos valstybė turi tik mokesčių dėka... Bet, tarkim, prieš mus - toks verslininkas, kuris nieko niekada iš valstybės negavo, o jei ir gavo, tai tik trupinius, kurie jo verslui didesnės reikšmės neturėjo. Ir vis dėlto, kokius pinigus jis uždirbo? Turbūt tuos, kuriuos gavo už kažkokias prekes ar paslaugas. Kas jam už tai mokėjo? Kokia tikimybė, kad jo prekes ar paslaugas pirko valstybės tarnautojai - mokytojai, gydytojai, mokslininkai, policininkai, neužmirškime, žinoma, ir pensininkų, o taipogi ir privataus verslo atstovų, kurie savo ruožtu uždirbo iš valstybės užsakymų, valstybės tarnautojų, pensininkų? Eliminuokim valstybę, ir pasižiūrėsim, kaip tie verslininkai ką nors uždirbs tuo pačiu "savo sunkiu darbu".

Tai čia kaip matome, pagal jį valstybė maitina visus verslininkus, o šieji akivaizdžiai parazituoja, o tie keliasdešimt tūkstančių visokių tarnautojų beigi valdininkų visą Lietuvą išmaitina, o jei mokesčių nebūtų ar jie netyčia sumažėtų, tai visam verslui būtų vambzdec ir kabzdec.


Tomo Baranausko atsivertimas

Žmonės, aš praregėjau! Nekenčiu senių, kurie nebepriklauso šiam pasauliui ir kurių jau ir sakinių sintaksė nelabai klauso, nekalbant apie kitką. Dar manau, kad bet koks taksistas sugeba tik blevyzgoti. Apskritai manau, kad dėmesio vertų žmonių verta ieškoti tik didmiesčiuose, o ne kokiame Balbieriškyje, kur gali gyventi nebent koks eilinis Petras - žmogelis, rašinėjantis kvailus interneto komentarus. Ko gero niekingiausias padaras šiame pasaulyje būtų nusenęs taksistas iš Balbieriškio. Žodžiu, esu be galo tolerantiškas, kaip kokia Nida Vasiliauskaitė!


Tomas Baranauskas ir Alfredas Bumblauskas

Ogi taigi, ką jūs manot, dargi kokiais 2010 metais ėmė ir kilo skandalas ant visos Lietuvos istorikų tarpo, kai Tomas Baranauskas ėmė ir paskelbė, jog Alfredas Bumblauskas išties gi yra plagiatorius, mat gi kaiptais ten nukopipyzdino kažkokius gabalus iš Tomo Baranausko darbų, tai tada Alfredas Bumblauskas baisiai pasipiktino ir švaistėsi visokiais ten grasinimais per spaudą netgi, kad ims ir paduos į teismą ir reikalavo tuos teiginius iš internetų pašalinti, taip puikiai pademonstruodamas, kad studentas mūsiškam dėstytuvui - tai matomai nulis, tai baigėsi viskas tuo, kad niekur į jokius teismus anas nepadavė, nes matomai gauti teismo pripažintą sprendimą, kad jis yra plagiatorius, tai jau nenorėtų matomai[1]...

Tai šitaip Tomas Baranauskas akivaizdžiai įrodė visiems, kad bent jau už kokį Alfredą Bumblauską jis tikrai kietesnis, o tai čia jau reiškia, kad kadangi iki šiol Alfredas Bumblauskas visuotinai būdavo vadinamas krūčiausiu Lietuvos istoriku, tai dabar jau Tomas Baranauskas yra krūčiausias. Tai štai jums ir prašom.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://naujienos.istorija.net/2010/08/plagiatas.html