Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Teroro Archyvai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Teroro archyvai - kartą kažkoks Paragvajaus žurnalistas Martin Almada surado kokiame tai užmirštame policijos poskyryje neaiškius archyvus, tai paaiškėjo, kad juose buvo sąrašai žmonių, kurie išnaikinti per tokią operaciją Condor, vykusią Lotynų Amerikoje.

Tasai policijos poskyris buvo kažkokiame Paragvajaus sostinės priemiestyje ir niekas tenai nieko aiškaus nesitikėjo - anasai Martin Almada tiesiog ieškojo kokių nors pėdsakų ar šiaip žymių apie kažkokį ten anksčiau buvusį kalinį, kuris kažkuriuo momentu buvo į ten pakliuvęs. O atrado jie didelį kiekį popierių, kuriuose buvo surašyta ir sužymėta didžiuliai kiekiai visokių vardų ir pavardžių - trumpai tariant, žudynių archyvas.

Taigi po tuos vardus ir pavardes pasiaiškinus, paaiškėjo, kad ten yra sąrašas iš 50 tūkstančių nužudytų, 30 tūkstančių kažkaip be žinios dingusių ir dar 400 tūkstančių įkalintais buvusių žmonių. O tasai policijos poskyris tiesiog buvo naudojamas kaip vykdyto teroro ofisas, kur tie popieriai tiesiog palikti kažkodėl.

Tai paskui betiriant tuos popierius, paaiškėjo, kad tik dalis iš tų žmonių tebuvo iš Paragvajaus, nes pasirodė, kad visa ta operacija buvo tarptautinė ir toje žmonių grobimo, kalinimo ir naikinimo veikloje dalyvavo saugumasArgentinos, Bolivijos, Brazilijos, Čilės, Paragvajaus ir Urugvajaus. Negana to, tam tikromis apimtimis prie šitos veiklos dar prisidėjo ir Kolumbija, Peru bei Venesuela.

O pati operacija Condor tai irgi buvo labai įdomi, nes gi žmonių lavonų tenai stengdavosi išvengti, tai buvo sugalvoję labai įdomų žudymo būdą: kalinius pripompuodavo neuroleptikų tiek, kad jie pasidarytų visiškai ramūs, apduję ir nesiorientuojantys, tada įsodindavo į lėktuvą, nuskraidindavo per kokį 100 ar daugiau kilometrų į jūrą, o tenai išmesdavo. Tai tie ir paskęsdavo, o tik vieną-kitą lavoną bangos į krantą išmesdavo, nes daugumą suėsdavo visokie rykliai ir kitos žuvys.

Tai paskui kai tie teroro archyvai buvo atrasti, tai prasidėjo paieška visose šalyse, kur aiškinosi visi, kaip ten tie žmonės buvo žudomi, o paskui ir tuos visokius saugumo karininkus teisė.

Kiti gi visgi teisina tuos reikalus ir sako, kad per visą tą operaciją Condor visoje Pietų Amerikoje per maždaug 40 metų teišnaikinta gal 100 tūkstančių žmonių, taip kad vidutiniškai vos 2,5 tūkstančio per metus - ir tai per tiek daug didžiulių valstybių. O naikinami tai buvo pagrindinai visokie komunistai, taip kad nieko čia blogo, nes tenai kur tų komunistų nenaikino, tai buvo paskui kaip kokioje Kuboje, kur patys komunistai naikino žmones dešimtis kartų didesniais kiekiais. Tai gal ir tiesa...