Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Teorijos apie piramides

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Čia gi yra visokie išmislai apie piramides, prigalvokit daugiau, nes piramidžių galia - neišmatuojama!

Dėmesio! Achtung! Atention! Uwaga! Внимание!

Žmogus, tyrinėjantis piramides, vadinamas piramidiologu. Žmonės, skleidžiantys beprotiškas idėjas apie piramides, vadinami piramidiotais!

Išmislai

 1. Piramidė yra akmeninis kompiuteris - žinant šonų ilgį, aukštį irgi kampus, galima apskaičiuoti daug įvairių dalykų. Piramidė padės apskaičiuoti apskritimo perimetrą jei žinote jo skersmenį ir skaičių Pi.
 2. Egiptiečiai galėjo pasinaudoti piramide, apskaičiuoti žemės kelią aplink Saulę ir šviesos greitį.
 3. Piramidė yra matematinis horoskopas - iš jos galima skaičiuoti ateitį. Londono piramidiologijos institutas teigia, jog piramidė išpranašavusi net jėzaus nukryžiavimą beigi pirmajį pasaulinį karą beigi pasaulio pabaigą 2797m.
 4. Faktas, kad pasaulio pabaiga ateis 2012 metais, irgi yra išpranašautas piramidžių - tik jau kitų, tų, kurias statė ne egiptiečiai, o majai.
 5. Piramidė yra ženklas pasauliui, kiek daug žinių ir galios turėjo Egipto žyniai. Tai jie įtikino Cheopsą ją pastatyti ir apmokėti statybas. Tačiau jam mirus, žyniai nenorėjo, kad Cheopso kūnas būtų jų nuostabaus kūrinio viduje.
 6. Piramidė yra observatorija žvaigždžių judėjimui stebėti ir fiksuoti.
 7. Piramidė yra milžiniškas kalendorius. Jos padedami egiptiečiai galėjo apskaičiuoti kiek trunka metai.
 8. Piramidė yra saulės laikrodis. Šešėlis krisdavo ant grindinio ant katro buvo sužymėtos dienos ir valandos.
 9. Piramidė yra orientyras. Visiems senovės žemėlapiams jis galėjo būti kaip atskaitos taškas visai kaip Grinvičo dienovidinis.
 10. Piramidė buvo puiki vieta laikyti svarsčiams. Valdžiažmogiams reikėjo etaloninių svarsčių, kad sužinot ar pirkliai nedūrina pirkėjų.
 11. Piramidės centre slypinčios milžiniškos jėgos. Be Napoleono, daug turistų, pasiekusių piramidės centrą, nualpo arba patyrė šoką.

Dar žr.