Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Tekstas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tekstas - tai tiesiog raidžių, žodžių, sakinių beigi pastraipų rinkinys, sudarytas iš visokių simbolių. Jei teksto nedaug, tai gali gautis koks nors pamfletas ar eilėraštis, jei daugiau - tai apsakymas ar straipsnis, o jei visai daug - tai kokia nors apysaka, romanas ar knyga, o gal netgi ir visas daugiatomis.

Tekstas dar gali turėti struktūrą, nes apie tai aiškina semiotika. Tačiau visi kompiuterastai žino, kad bet koks tekstas tėra baitų srautas, tiesiog nuosekli ASCII ar UTF simbolių - kompiuterinių ženklų seka.

Paprastai įsivaizduojama, kad kuo ilgesnis tekstas, tuo daugiau jame proto, bet būna ir atvirkščiai: kuo daugiau braukysi ir kalsi per klavišus, tuo daugiau nesąmonių gausis!

Bendrai tai geriausiai tekstus rašo visokie rašytojai, tačiau progresas nestovi vietoje ir dar geriau už rašytojus dabar tekstus rašo botai. Gal botų sukurti tekstai ir nėra tokie įdomūs, tačiau kiekybė pralenkia kokybę ir rašytojai anksčiau ar vėliau paliks nugalėti ir sumušti, su fanarais gulintys ant žemės ir graudžiai verkiantys. Nes kam gi tie rašytojai, jei už juos viską parašyti gali kompiuteris?