Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Techninis spiritas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Techninis spiritas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Techninis spiritas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Techninis spiritas - tai nuodai ir šūdas blogąja prasme, nes išgėręs - neaišku, ar atsigausi. Todėl geriau tokio negerkit, nes maža, kas gali būti. Parašyta, kad spiritas, bet gali būti, kad visai netgi atvirkščiai!

Svarbu neužmiršti, kad techninis spiritas nėra nei maistinis spiritas, nei medicininis spiritas. Techninis spiritas išties dažniausiai yra nuodingas. Kartais saikingai nuodingas, o kartais labai nuodingas. Saikingai nuodingas - tai reiškia, kad būsite kaip lavonai per pagirias, ir truks tai kelias dienas. O labai nuodingas - tai reiškia, kad numirsite. Dar būna tarpinio nuodingumo variantai - pvz., kada inkstai ar kepenys per savaitę atsisako visam likusiam gyvenimui. Arba kai regėjimas visam laikui dingsta ir nebeatsistato daugiau niekada.

Techninis spiritas skirstomas į kelias rūšis, priklausomai nuo bjaurumo:

  • Etilo spiritas - atrodo kaip paprastas spiritas, kvepia kaip paprastas spiritas, bet maža, ko į jį primaišyta. Dažnai būna su didesnės masės spiritais (butilo ir propilo spiritais), todėl sukelia baisų pachmielą. Neretai turi ir metilo spirito priemaišų, tai nuo tokio galima ir apakti. Atskirti nuo kokybiško spirito įmanoma tik gero lygio chemijos laboratorijose, o paprasti, namudiniai būdai - neegzistuoja.
  • Denatūratas - tas pats etilo spiritas, bet su dar papildomomis priemaišomis, kad labai smirdėtų. Tai smirda paprastai kaip kažkokia chemija, sumaišyta su terpentinu, acetonu ir benzinu. Kitais atžvilgiais panašus į etilo spiritą, tik vat šlykštus labai.
  • Metilo spiritas - tas kvepia ir šiaip atrodo absoliučiai kaip paprastas spiritas, atskirti be laboratorijos - neįmanoma. Bet tik vat toksai niuansas - jo išgėrus, žmonės apanka visam laikui ir negrįžtamai. Gydytojai visgi kartais atstato regėjimą, bent iš dalies, jei laiku suspėsi. Bet ne visi suspėja laiku. Dėl to, kad neatskiriamas nuo paprasto etilo spirito, yra bene pavojingiausias iš visų.