Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tautos forumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tautos Forumas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tautos forumas susikūrė iš neaišku kur 2018 metais, bet su Tautos ateities forumu nelabai ką turi bendro matyt, nes kažkaip bendrybų neradom. Tai išties gi sakosi, kad iš kažkokio Vilniaus forumo ir kokių tai Sąjūdžio narių pasidarė, gal ir dar iš kažko.

Su visu tuo Tautos forumu siejasi ir dar kai kurios keistos grupuotės - pvz., Talka kalbai ir tautai, Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centras, Pro Patria, o dar ir kažkokie Sąjūdžio klubai ir dar kokia tai Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti valstybinius gynybinius pajėgumus, koordinacinė taryba, dar kokia tai Vilniaus Sąjūdžio taryba ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas.

Vienu metu dar prie jų prisikabino kokia tai juozaitininkų ir songailininkų grupelė, kuri pasivadino "Lietuva yra čia", bet matyt kad nelabai pritapo...

Štai tokie vat veikėjai yra siejami su Tautos forumu, bent jau ką atradome:

Tautos forumas, kad atrodytų skaitlingesnis, turi dar ir keletą filialų, su irgi ne mažiau keistais nariais:

Atrodo, kad išties tai nėra labai jau gausiai tenai žmonių, gal daugiau senukų kokių, katrie nori veikla kažkokia užsiimti...

Tai dabar šitas Tautos forumas vis aiškina, kad LRT yra tokia cenzūra, kaip sovietmečiu ir taip toliau. Čia gal kaip sakant, alternatyvi realybė kažkur ten.

Pipedija visada pasirįžusi kovoti už teisybę! Palaikykime organizacijų organizavimą!


Kiti Pipedijai žinomi forumai

Mes dar kažkokių forumų čia žinom: